Pożegnania nadszedł czas… 

W piątek, 24 kwietnia, pożegnaliśmy naszych maturzystów. Niezwykle wzruszająca uroczystość rozpoczęła się w atrium szkoły od podziękowań skierowanych do dyrekcji, nauczycieli oraz rodziców, którzy stanowią mocny filar funkcjonowania naszej placówki. ![]()
![]()

Podziękowania dla dyrekcji

Podziękowania dla rodziców uczniów klasy IVA

Podziękowania dla rodziców uczniów klasy IVD

Podziękowania dla rodziców uczniów klasy IVE
Jak co roku poznaliśmy najlepszego absolwenta VII LO – i tutaj czekała nas niespodzianka!
W tym roku tę samą, imponującą średnią 5,33 osiągnęły dwie osoby: Barbara Zub oraz Szymon Szudarek (oboje z klasy IVA).
Zostali oni uhonorowani statuetkami oraz nagrodą pieniężną ufundowaną przez Radę Rodziców. ![]()
![]()

Najlepsi absolwenci: Szymon Szudarek i Barbara Zub
Podziękowaliśmy także wszystkim maturzystom, którzy reprezentowali nas w konkursach, zawodach sportowych, wolontariacie, samorządzie szkolnym czy sekcji nagłośnienia i promocji. ![]()
Wyróżniliśmy tych, którzy spędzili w murach ZSO nr 4 sześć lub siedem lat, oraz tych, którzy po prostu przysłużyli się swoim klasom poprzez codzienne zaangażowanie.

Nasi sportowcy

Uczniowie reprezentujący nas w konkursach

Pozostali wspaniali!

Ekipa nagłaśniająca i promocyjna

Zdobywcy świadectw z wyróżnieniem
Zwieńczeniem tej części było uroczyste wręczenie świadectw wszystkim absolwentom.

Klasa IVA wraz z wychowawczynią p. Alicją Ciurą

Klasa IVB wraz z wychowawczynią p. Dagmarą Malinowską

Klasa IVC, podopieczni p. Anny Wity (w zastępstwie: p. Małgorzata Praga)

Klasa IVD wraz z wychowawczynią p. Joanną Schön

Klasa IVE wraz z wychowawczynią p. Anną Szygułą
Miłym akcentem okazały się „Złote indeksy” przygotowane przez partnerskie uczelnie wyższe.
Indeks Akademii WSB otrzymał Mikołaj Miczka,

Akademii Humanitas – Julia Szudarek,

a Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy – Nikola Jaszczołt.

Otrzymaliśmy też bony edukacyjne od Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Przedstawicielom uczelni serdecznie dziękujemy za to wyróżnienie dla naszych uczniów!

Po części oficjalnej nadszedł czas na galę w iście oscarowym stylu! ![]()
![]()
Statuetkami „Szczęśliwej Siódemki” nagrodziliśmy aż dziewięć osób:
W kategorii „Charyzma”: Pola Dapa, Nikola Jaszczołt oraz Maciej Sikorski.

„Złote Pióro”: Dominik Breguła.

„Mistrz Sportu VII LO”: Julia Szudarek.

„Google VII LO”: Barbara Zub.

„Młody Einstein”: Rafał Wiciok.

„Sigma”: Szymon Szudarek.

„Złoty Absolwent”: Mikołaj Miczka.

Uroczystość uświetnił wzruszający i jednocześnie zabawny film, w którym czwartoklasiści dzielili się wspomnieniami oraz przemyśleniami na temat szkoły i pedagogów. ![]()
Na koniec – przy huku wystrzeliwanego konfetti – absolwenci podrzucili birety, symbolicznie kończąc ten etap edukacji. ![]()
![]()

Po tych niesamowitych emocjach udali się do sal lekcyjnych, by w kameralnej atmosferze pożegnać się ze swoimi wychowawcami.
Życzymy Wam połamania piór na nadchodzących egzaminach maturalnych! ![]()
![]()
To niezwykłe pożegnanie przygotowały panie: Danuta Pawłowska-Król i Karolina Jarzmik. Oprawę artystyczną zapewnili: Laura Folwaczny, Maciej Polanecki, Rafał Nowicki, zespół Pięć Smaków oraz trio: Wiktor Duda, Grzegorz Kowalczyk, Bartosz Lupa wraz z tancerzami: Jakubem Piernikarczykiem, Szymonem Maksymem i Bartoszem Laksą. ![]()
![]()
![]()

Laura Folwaczny

Wiktor Duda, Grzegorz Kowalczyk i Bartosz Lupa oraz Jakub Piernikarczyk, Szymon Maksym i Bartosz Laksa

Całą imprezę poprowadzili Victoria Raś i Jakub Piernikarczyk. ![]()
![]()

Kliknij, aby zobaczyć FILM na naszym profilu na Facebooku.
