Zapraszamy do ogródka

Już jutro, w Dzień Dziecka, zostanie otwarta nowa przestrzeń wypoczynku i relaksu dla licealistów. Zapraszamy trójki klasowe na czwartej lekcji na uroczyste otwarcie ogródka, którego dokona pani dyrektor Joanna Grzybowska. Od piątej lekcji zapraszamy wszystkich do zwiedzania i korzystania z nowej przestrzeni. 🌻🌷🪻

ogrodek1

Regulamin ogródka znajduje się na drzwiach wejściowych.

ogrodek2

Projekt został zrealizowany w ramach Szkolnego Budżetu Obywatelskiego, a jego pomysłodawczynią jest Victoria Raś. Dziękujemy i gratulujemy! 🌼🌹🌺

quickq官网下载quickq下载quickq vpn官网下载quickq vpn下载