Zdaj z nami egzamin na kartę rowerową
Uczniowie, którzy chcą w czerwcu przystąpić do egzaminu pisemnego i/lub praktycznego na kartę rowerową, muszą zgłosić się po druk zgody do p. Barbary Ozgi-Strzyż do sali 93 i oddać go do 15 czerwca podpisany przez rodziców.
Egzamin pisemny odbędzie się 17 czerwca, natomiast egzamin praktyczny odbędzie się 24 czerwca o godzinie 8.00 na boisku szkolnym. Zdający musi mieć obowiązkowo rower i kask.

Terminy będą również wyszczególnione w kalendarium na stronie naszej szkoły.
